Міжнародний день Фестивалю науки в БДПУ!

У рамках Днів науки в Бердянському державному педагогічному університеті пройшла презентація міжнародної діяльності за період травня 2023 року по травень 2024. Зустріч відбулася дистанційно о 14.00 16 травня 2024 року. Модерував захід координатор міжнародної діяльності БДПУ Ігор Лиман. Усіх присутніх привітала із міжнародним днем фестивалю та професійним святом проректорка Ольга Гуренко.

Із презентаціями міжнародних проєктів і конкурсів виступили Ігор Лиман, Ольга Гуренко, Яна Сичікова, Богдана Салюк, Дмитро Каменський, Олена Бузова, Тетяна Несторенко, Галина Потапенко, Ірина Філон, Анастасія Попова, Марія Кучерук та Кирило Пономаренко.

Діяльність університету на міжнародній арені представлена в усіх напрямках: спорт, мистецтво, наука, освіта, дослідницькі напрацювання, у турах з обміну досвідом тощо.

Тематика проєктів, проведених за рік, стосувалася мистецтва в окупації, навчання, викладання і проведення досліджень в умовах релокації, професійного розвитку, інформаційних технологій, цифрової економіки, а також розширення представництва БДПУ  в міжнародних наукових базах даних тощо.

БДПУ співпрацює із багатьма країнами світу, зокрема із освітніми закладами Польщі, Великої Британії, Словаччини, Латвії, Литви, Казахстану та США.

Висловлюємо вдячність професійній, креативній і творчій команді Бердянського державного педагогічного університету за плідну працю та просування української науки на світовій арені!

Дар’я Кізілова,

фахівець підрозділу з питань трансферу технологій,

інноваційної діяльності та інтелектуальної власності


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print