Інтерактивна гра «Осягай науку граючись»

Впродовж Тиждень науки БДПУ кожна кафедра намагається зацікавити і залучити до різноманітних заходів як можна більше здобувачів. І якщо старшокурсники виступають з науковими доповідями, презентують наукові проекти, то першокурсники тільки знайомляться з цим неосяжним світом, який називається «наука», на прикладах бачать важливість наукового пошуку. Поки їх активність мінімальна, але дуже важлива з точки зору залученості до загального наукового свята. Тому однією з форм участі вже другий рік поспіль виступає інтерактивна гра. Цього року вона так і називалася: «Осягай науку граючись».

Спікерки GAMING CLUB FDSSO Булаткіна Анастасія, Вознюк Христина та Гогунська Валерія – здобувачки другого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта дібрали для першачків найрізноманітніші завдання: за допомогою електронного тесту вони оцінювали свої здібності, вправлялися в розв’язанні проблемних ситуацій, вчилися працювати в команді за для досягнення спільної мети, відточували спостережливість та увагу, знайомилися з класиками педагогіки та психології й сучасними українськими дослідниками.

Всі ці якості необхідні науковцю-початківцю. Вже на другому курсі всі гравці, які відвідали захід, перейдуть від гри до наукового пошуку.

За матеріалами факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print