Молоді науковці БДПУ – на виставці дорослої освіти

Нещодавно команда молодих науковців Бердянського державного педагогічного університету та Національного університету Цивільного захисту України розпочала реалізацію наукової роботи проектів молодих учених, що здійснюються за кошти державного бюджету «Наноструктуровані напівпровідники для енергоефективних екологічно безпечних технологій, що підвищують рівень енергозбереження та екологічної безпеки урбосистеми».

14 15

До складу проекту увійшли: від Бердянського державного педагогічного університету – доц. Яна Сичікова (керівник), доц. Юрій Єфименко, Сергій  Онищенко, Віталій Гнатюк, Сергій Ковачов;  від Національного університету Цивільного захисту України – доценти кафедри прикладної механіки Наталя  Дейнеко та Олександр Кондратенко.

12626078 12626080

Минулої суботи, 8 жовтня, здобутки молодих науковців були представлені на виставці провайдерів освітніх послуг, що проходила в Мелітополі на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Виставка проходила у рамках Міжнародних днів освіти дорослих у Запорізькій області. Викладачі також брали участь у Форумі «Міжнародні дні освіти дорослих», у Міжнародній науково-практичній конференції «Освіта дорослих у контексті цивілізаційних змін: досвід, проблеми, перспективи».  

14451458 IMG_20161008_095215 slide 4 (1) slide 6(1)

Голова Ради молодих учених факультету фізико-математичної освіти, комп’ютерних технологій та трудового навчання БДПУ, асистент кафедри професійної освіти Сергій Онищенко презентував проект під назвою «НаноАрт – наука як мистецтво», що здійснюється у рамках наукової роботи. До уваги учасників заходу було запропоновано галерею НаноАрту у вигляді банеру. Роботи, представлені у галереї, створив доцент кафедри професійної освіти Яна Сичікова та студент 5 курсу факультету ФМОКТТН Сергій Ковачов.

IMG_20161008_095153

Під час виставки презентація НаноАрту визвала жвавий інтерес учасників форуму, зокрема у представників Університету Аугсбургу (Німеччина). Сергій Онищенко доповів про технології неформальної освіти, пізнання через естетичне сприйняття та візуалізацію науки. НаноАрт у такому контексті постає потужним інструментом популяризації науки, адже зображення наноструктур дійсно вражають.

Пропонуємо й вам поринути у дивовижний світ НаноАрту!!! (див. світлини).

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами доцента 
кафедри професійної освіти БДПУ,
заступника декана факультету ФМОКТТН  Яни Сичікової)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print