«Музичне мистецтво та мистецтво – не «Вежа із слонової кістки», А потужні освітні інструменти»

Зустріч з фахівцем-практиком, учителем музичного мистецтва та мистецтва Оленою Костєвич

У рамках проведення серії зустрічей з фахівцями-практиками у форматі ZOOM-конференції 17 листопада 2020 року о 13:00 учителем музичного мистецтва та мистецтва ЗЗСО № 52 міста Маріуполя, Донецької області, випускницею першого випуску 2020 року освітньо-професійної програми Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова) Бердянського державного педагогічного університету Оленою Олександрівною Костєвіч було проведено гостьову лекцію на тему «Учні нового покоління: інструментарій вчителя мистецтва». Фахівець-практик поділилась своїм багаторічним досвідом роботи з предмету «Музичне мистецтво» та «Мистецтво» в 1-7 класах закладів загальної середньої освіти.

Олена Олександрівна розглянула питання формування загальнокультурної компетентності учнів шляхом розвитку творчих здібностей на уроках музичного мистецтва. Поділилась власними напрацюваннями в організації творчої діяльності учнів, їх стимулюванні активного ставлення до дійсності на уроках музичного мистецтва та мистецтва в початкових класах НУШ, інтерактивними методами і  сучасними технологіями, які використовує в своїй професійній діяльності.  Поділилась досвідом розробки та впровадження навчальних  проєктів на уроках в 5-7 класах, участі у загальношкільному напрямку «STEM-освіта. Школа нового покоління», яким зацікавилися не тільки студенти, а й викладачі. Адже головна мета STEM-освіти полягає у реалізації державної політики з урахуванням нових вимог Закону України «Про освіту» щодо посилення розвитку науково-технічного напряму в навчально-методичній діяльності на всіх освітніх рівнях; створенні науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу молоді та професійної компетентності науково-педагогічних працівників.

Зустріч пройшла у формі конструктивного та цілеспрямованого діалогу,  принесла учасникам масу задоволення та безліч корисних порад.

За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print