Вивчаючи теорію – аналізуємо практику!

Незабутня зустріч з професіоналом-практиком, автором державних підручників з музичного мистецтва та мистецтва Людмилою Аристовою

У рамках проведення серії зустрічей з професіоналами-практиками, на запрошення гаранта ОП Середня освіта (Музичне мистецтво та англійська мова) Віри БУРНАЗОВОЇ  20 листопада 2020 року здобувачі вищої освіти відповідної програми мали можливість зустрітися з докторкою філософії в галузі освіти, доценткою кафедри музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, автором державних  підручників з музичного мистецтва та мистецтва, учителем першої української гімназії імені М.Аракса, професіоналом-практиком пані  Людмилою Сергіївною Аристовою.

Людмила Сергіївна презентувала лекцію-практикум на тему «Методичні підходи до викладання уроків музичного мистецтва/мистецтва в ЗЗСО».

Активну участь у лекції-практикумі взяли студенти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) І – ІV курсів бакалаврського рівня та І-ІІ курсів магістерського рівня денної та заочної форм навчання.   У зустрічі також взяли участь фахівці-практики ЗЗСО м. Бердянська та Північно-Східного регіону.

Зустріч пройшла у доброзичливій та жвавій атмосфері. У ході конструктивного діалогу Людмила Сергіївна відповіла на запитання викладачів та студентів, які зазначили, що завдяки запропонованим методам і формам роботи на уроці (робота в групах, виконання проєктів та презентацій, творчих завдань, перегляд відеофільмів тощо) у них підвищився інтерес до обраної професії, з’явилась особлива зацікавленість до неї, виникло бажання отримати більше інформації зі сфери мистецтва, про що свідчать і схвальні відгуки здобувачів вищої освіти.

У майбутньому співпрацю  та взаємовигідний зв’язок з професіоналами-практиками планується підтримувати через участь у  практичних та семінарських заняттях з дисциплін професійної і практичної підготовки, бо саме зустрічі студентів з фахівцями-практиками сприяють глибшому розумінню специфіки роботи вчителя музичного мистецтва та мистецтва і дають можливість вивчаючи теорію аналізувати практику.

Гарант ОП Віра БУРНАЗОВА


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print