Лайфхаки від професіонала-практика Аліси Шмідт

У рамках проведення серії зустрічей з фахівцями-практиками у форматі ZOOM-конференції 19 листопада 2020 року на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбулася онлайн-зустріч з випускницею 2015 року спеціальності «Музичне мистецтво» БДПУ освітнього рівня магістр, теоретиком-музикознавцем (Дніпровське державне музичне училище ім. Глінки), провідним спеціалістом міжнародного центру «МИ» (Іспанія, Канарські острови), провідним спеціалістом вокальних студій Брамс, Брідж (Дніпро), педагогом по вокалу ВІА Мастерок, членом всеукраїнської асоціації педагогів вокалу, вчителем музичного мистецтва в Монтессорі-Школі «Чомучка» (Дніпро), авторкою курсу «Музика вчить говорити», викладачем  курсів «Музика вчить читати», «Теорія музики для вокалістів», «Вокальний англійський», Лауреатом міжнародного конкурсу Нова хвиля (Юрмала) Алісою ШМІДТ.

Ця зустріч була дуже корисною, адже  Аліса ШМІДТ звернула увагу на важливість музичного мистецтва в розвитку особистості дитини та її соціальної адаптації та комунікації, спираючись на власний досвід, власні авторські програми та інноваційні методи.

Аліса ШМІДТ відповідала на питання здобувачів вищої освіти та відверто розкрила особливості музичного розвитку дітей засобами українського мистецтва, менталітету в контексті міжкультурних комунікацій. Розповіла про власний професійний досвід та проблеми музичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами; про можливість застосування практичних навичок англомовної компетенції та важливості soft-skills після закінчення університетського навчання. За її словами, світ досить цікавий, щоб кожний з нас залишався обмеженим однією мовою, однією культурою та однією країною.

Спікер розкрила практичний бік власної виконавської діяльності та сучасні лайфхаки, поділилась досвідом та порадами щодо успішного розвитку у професійній діяльності завдяки обраного фаху.

Такий досвід безсумнівно має забезпечити підвищення фахового рівня випускників університету за вказаною освітньо-професійною програмою і, відповідно, їх конкурентоздатності на ринку праці. Здобувачі вищої освіти активно брали участь у дискусії, ставили цікаві питання, дякували Алісі Шмідт за цікаву зустріч та не виключали можливості подібних зустрічей у найближчі часи!!!

                                                                               За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print