Ми – команда!

  Насичене студентське життя першокурсників продовжується! Цього разу на здобувачів освіти 1 курсу спеціальностей 053 Психологія, 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта та 231 Соціальна робота чекала продуктивна командна робота, адже для них було проведено тренінг командної взаємодії, де учасники мали можливість проявити власні лідерські якості, підвищити комунікативну компетентність, навчитися злагоджено працювати у групі, підтримувати один одного та досягати мети зусиллями усієї команди. Для цього першокурсники мали виконати ряд завдань, які їм пропонували ведучі – завідувач навчальної психолого-консультативної лабораторії Марина Радіонова та студенти старших курсів спеціальності 053 Психологія – Дар’я Павленко, Станіслав Коломоєць, Віталій Крикунов, Альона Іванова й Наталя Гордєєва. Умови кожної вправи були сформульовані таким чином, що виконати їх можна було лише об’єднавши зусилля, знайшовши спільну мову один з одним та прийнявши відповідальність за власні вчинки та результат усієї команди.

Сприяв згуртуванню учасників ще й той факт, що осіння мінлива погода створила умови, які мобілізували учасників та наштовхнули на думку про те, що в житті не завжди доводиться працювати в зручних умовах, але завжди можна досягти бажаного результату. Запорука успіху, в такому випадку, полягає у взаєморозумінні та підтримці один одного.

Виражаємо щиру подяку деканатам факультетів психолого-педагогічної освіти та мистецтв й дошкільної, спеціальної та соціальної освіти та кураторам за прагнення допомогти першокурсникам адаптуватися до умов навчання в університеті та ближче познайомитися з одногрупниками, а також учасникам за активність та готовність співпрацювати. Окрема подяка волонтерам – студентам-психологам, які брали безпосередню участь у проведенні тренінгу, а також фотографу Ярославі Сокол за світлини, на яких відображено процес виконання завдань та найяскравіші емоції кожного учасника під час командної взаємодії.

 

Марина Радіонова,
завідувач навчальної психолого-консультативної лабораторії
Світлини Ярослави Сокол,
студентки 4 курсу спеціальності 053 Психологія


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print