Милосердна Масниця

З давніх-давен прийшла до нас традиція – відзначати Масницю: пекти млинці, ходити один до одного в гості і влаштовувати забави. Це все робило народ дружнішим. Адже хто іще, як не слов'янин полізе на стовп за червоними чобітками або який зять, крім як у середу, на тижні масниці піде до тещі на млинці? Щоб нагадати українському народу, що немає нічого важливішого крім світу, життя, любові сім'ї та дітей, Молодіжна рада, відділ сім'ї, молоді та спорту, а також БФ " Бердянськ – добре серце" організували акцію " Тиждень милосердя".

Сьогодні в парку ім. Шмідта, біля НК "Ріо" зібралися представники молодіжних та громадських організацій "Aiesec – Бердянськ", Комітет молоді Бердянська, ВБФ "Серце до серця", студенти та учні навчальних закладів міста й ті, хто не залишився байдужим до заходу. Незважаючи на те, що акція проходила в перший день весни, було дуже холодно, але виступаючих це не зупинило. Ведучі стримано «гуморили» й розповідали як саме відзначали масницю на Русі; танцюристи – трохи зігрівали публіку. Вокалісти професійно виконували пісні та композиції і про Матір-Україну, і про весну, і про любов… Волонтери, в свою чергу, роздавали гарячий чай з млинцями – Масниця все-таки! Після концерту всі бажаючі могли допомогти змерзлим пташкам – студенти БДПУ зробили й розфарбували гарні шпаківні, а сильні хлопці причепили їх до дерев!

Багато молоді відгукнулося на акцію "Тиждень милосердя", але хотілося б більше. Адже те, що відбувається в Україні на даний момент, не підлягає виправданню. Бойові дії, розруха, невизначеність… Невже брат йде на брата? Так і хочеться крикнути на весь світ: «Владні мужі, схаменіться! Пам'ятайте, що в мирі можна домогтися всього, а в війні – нічого путнього! У нас з вами є своя рідна держава, яка потребує підтримки для піднесення, а не злоби та агресії»…

Підтримавши "Тиждень милосердя", ми показуємо хороший приклад іншим!

Дар’я Калюжна,
студентка-журналістка БДПУ

На світлинах Олександра Степаненка:
сьогоднішня Бердянська
молодіжно-студентсько-милосердна Масниця


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print