Милосердя без меж

У ці весняні дні Бердянська міська організація Товариства Червоного Хреста України приймає вітання з подвійним ювілеєм, а саме 95-річчя діяльності Товариства Червоного Хреста України та 150-річчя Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Основною місією Товариства є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф, сприяння органам державної влади України в організації їх діяльності в гуманітарній сфері. Ця організація є найбільшою гуманітарною мережею у світі, що складається з 188 національних товариств та нараховує більше 100 мільйонів волонтерів.

За свій видатний внесок у справи милосердя та гуманізму працівникам Товариства Червоного Хреста України були призначені 46 державних нагород та 38 орденів, медалі та почесні відзнаки Президента та уряду України.

Свою діяльність у Бердянську Товариство Червоного Хреста розпочало ще у 1918 р. за підтримки та ініціативи місцевої громади. Нині міська організація Товариства Червоного Хреста України це: охорона здоров’я наших мешканців, допомога при надзвичайних ситуаціях, служба розшуку зниклих без вісти, молодіжний рух, гуманітарна допомога нужденному населенню. Очолює її справжня людина, альтруїст, гуманіст, серце якої завжди відкрите для ближнього – Тихомирова Інна Іванівна, жінка, тендітності та мужності якої неперестанно захоплюються оточуючі.

Інна Іванівна та колектив Червоного Хреста у Бердянську розглядають роботу з молоддю як один з провідних напрямів своєї діяльності. Саме тому упродовж багатьох років вони активно співпрацюють із викладачами та студентською молоддю Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ, виступаючи базою професійно-орієнтованої практики соціальних педагогів. Така взаємопідтримка та взаємодопомога є безцінними!

Для працівників Товариства – це допомога студентів-волонтерів у проведенні вуличної соціальної роботи та соціальних акцій, розповсюдженні листівок, буклетів з профілактики різних видів насилля, СНІДу, наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління серед школярів та студентів, інформування про діяльність Товариства та популяризації його ідей серед мешканців нашого міста. Для студентів-волонтерів – це взірець гуманізму, милосердя, захисту людської гідності, поваги, небайдужості, підтримки та співчуття, близькості, та набуття досвіду соціально-педагогічної роботи з різними категоріями населення, які потребують допомоги, індивідуального підходу, розуміння. Така плідна співпраця є невід’ємною складовою професійного становлення наших студентів – майбутніх соціальних педагогів!

Колектив викладачів та студентів Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ висловлює щирі вітання співробітникам та волонтерам Бердянської міської організації Товариства Червоного Хреста України із визначним ювілеєм! Бажаємо наснаги, оптимізму, людського тепла, доброти, примноження однодумців, нових вдалих проектів. Будьте завжди поруч та даруйте людям своє милосердя!

Ольга Величко,
асистент кафедри
соціальної педагогіки ІСПКО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print