На ФППОМ привітали переможців і учасників університетського конкурсу

Традиційно в останній тиждень жовтня в Бердянському державному педагогічному університеті відбувається підбиття підсумків конкурсу «Студент року» у різних номінаціях, у рамках якого відзначають найбільш активних, креативних, талановитих, цілеспрямованих здобувачів вищої освіти. Цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями заключний етап конкурсу відбувався у форматі онлайн

У номінації «Студент-вчений року» конкурсантами від факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв були Марина Стельмах та Юлія Клішко (здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта); Ксенія Марфіян (здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 024 Хореографія). Перемогу отримала Марина Стельмах, яку подано на обласний етап цього конкурсу.

У номінації «Студент-Артист Року 2021» наш факультет представляли дві здобувачки першого рівня вищої освіти: Олександра Назаренко (спеціальність 014. Середня освіта (Музичне мистецтво)) та Сніжана Пархоменко (спеціальність 024 Хореографія), яка, окрім перемоги в цій номінації, визнана кращою в щойно започаткованій «За покликом серця та відданість своїй праці».

Номінанткою «Студент – староста року» була здобувачка першого рівня вищої освіти спеціальності 024 Хореографія Софія Возненко.

На факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв відбулося вручення нагород (статуеток, грамот та подяк) усім переможцям і учасникам конкурсу «Студент року 2021». Декан факультету Людмила КОВАЛЬ урочисто привітала та побажала їм подальших творчих успіхів і нових звершень.

За матеріалами деканату факультету ППОМ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print