Наноарт у соціальних мережах

У межах реалізації гранту на персональний проєкт Яни Сичікової «Наноарт. Наука – це мистецтво», який підтримує Європейський союз за програмою «Дім Європи», створюється безліч візуального та інформаційного контенту.

Нещодавно було презентовано віртуальну екскурсію «Наноарт», до створення якої долучився незмінний оператор і фотограф БДПУ, кандидат філологічних наук, доцент Роман Костромицький.

Регулярно новини проєкту висвітлюються у місцевих ЗМІ та «Університетському слові».

У соціальних мережах основним майданчиком новин наносвіту стали офіційні сторінки кафедри фізики та методики навчання фізики БДПУ на фейсбуці – https://www.facebook.com/kafedra.fiziki/ та в інстаргамі – @only_fizika).

10 червня на цих сторінках було презентовано ще один варіант віртуальної екскурсії у дуже незвичному, але функціональному форматі – відео має віртуальне розташування для зручного перегляду на смартфонах. Такий формат відео набирає популярності у всьому світі. Дякуємо дизайнеру Сергію Ковачову за інноваційні рішення, які дозволяють завжди буди в тренді.

Ще однією приємною новиною є створення власних сторінок @nanoart.ukraine на фейсбуці (https://www.facebook.com/nanoart.ukraine та в інстаграмі ( https://www.instagram.com/nanoart.ukraine/?hl=ru ) проєкту «Наноарт. Наука – це мистецтво». На цих сторінках представлено всі авторські роботи Яни Сичікової та Сергія Ковачова, виконані в стилі наноарт. Особливістю є те, що на цих сторінках інформація представлена англійською мовою. Так, Наноарт готовий для масштабного розповсюдження світом.

Тож, друзі, підтримуйте наш проєкт, підписуйтесь на сторінки та не забувайте ставити лайки під найулюбленішими наноартами. Чекаємо коментарів та відгуків! Не забувайте рекомендувати нас друзям.

За матеріалами кафедри фізики та методики навчання фізики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print