Власна сторінка Наноарт на сайті університету

Де прочитати про Наноарт? Де можна переглянути всі постери? Що таке Наноарт? – Все частіше ми чуємо ці питання. А це означає одне – Наноарт має неабиякий суспільний резонанс. Дійсно, Наноарт не може нікого залишити байдужим, адже це точка перетину науки та мистецтва, нові виміри реальності та вершина творчого процесу.

Для широкого інформування про ідеї Наноарту та у межах реалізації гранту на персональний проєкт Яни Сичікової «Наноарт. Наука – це мистецтво», який підтримує Європейський союз за програмою «Дім Європи», створюється безліч візуального та інформаційного контенту. Про Наноарт читайте у соціальних мережах @nanoart.ukraine на фейсбуці (https://www.facebook.com/nanoart.ukraine та в інстаграмі (https://www.instagram.com/nanoart.ukraine/?hl=ru ), переглядайте відео на ютубі.

Однак ще більше інформації про проєкт можна тепер знайти на офіційному сайті Бердянського державного педагогічного університету. Сторінка «Наноарт. Наука – це мистецтво» розташована у вкладці «Наука» кафедри фізики та методики навчання фізики.

Тут зібрано безліч інформації про проєкт, фотозвіти, логотип, постери, фокус програми, посилання на статті у ЗМІ та багато чого іншого. Сторінка буде регулярно наповнюватися цікавим та корисним контентом. Пропонуємо переглянути кроки реалізації проєкту «Наноарт. Наука це мистецтво» та поринути у дивовижний світ Наноарту.

Настав час побачити справжню красу науки!

За матеріалами кафедри фізики та методики навчання фізики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print