Творча співпраця з гімназією №3 «Сузір’я»

На початку червня викладачки кафедри іноземних мов і методики викладання, доцентки Ірина Школа і Богдана Салюк разом зі студентами 2-4 курсів академічних груп АМЛ і ГМЛА (Тетяна Гагара, Яна Коваленко, Олена Ільчук, Єва Бесчастна, Надія Кочура, Альона Чернишенко) провели низку цікавих заходів для юних гімназистів, які відвідують цього року літній табір з вивчення англійської мови.

Позакласні інтерактивні заняття для учнів проводилися як учителями англійської мови рідної їм гімназії, так і викладачами університету. Адже у співпраці краще розвивати мотивацію, креативність і вдосконалювати комунікативну іншомовну компетентність.

Учні гімназії разом зі студентами малювали постери для конкурсу «Безпечне літо», шукали скарби під час різноманітних активностей до Дня пірата, виконували творчі та логічні завдання на різних локаціях у квесті «Подорож до БДПУ: історія і сучасність».

Кілька днів цікавих зустрічей і командної роботи забезпечили море позитиву, нові знайомства і досвід спілкування англійською мовою.

Ірина Школа,

доцентка кафедри іноземних мов

і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print