Наша Альона Дядинчук – серед переможців обласного конкурсу

   За підсумками обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2018 році відбулося урочисте нагородження його переможців. Привітав та нагородив переможців конкурсу дипломами, почесними грамотами та грошовими преміями голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

   Як повідомила начальник Управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації Наталія Власова, цього року на конкурс було подано 89 наукових робіт, із яких 66 – роботи студентів, 23 –  молодих науковців та молодих спеціалістів.   Традиційно найактивнішими учасниками конкурсу залишаються молоді науковці Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету та Бердянського державного педагогічного університету.
    Цього року визначено 21 переможця обласного конкурсу обдарованої молоді у різних галузях науки.
  Приємно, звичайно, що такого визнання добилася й старший викладач кафедри фізики та методики навчання фізики факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти БДПУ Альона Дяденчук, представивши на конкурс наукову роботу "Гетероструктури на основі поруватих напівпровідників у приладах оптоелектроніки" (науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор Валерій Кідалов).
Вітаємо!

foto Дядинчук
     

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами сайту: http://www.zoda.gov.ua/news/43235/peremozhtsi-oblasnogo-konkursu-sered-molodih-naukovtsiv-otrimali-nagorodi.html?fbclid=IwAR2ODSXMv3iIrk3yazMM4LYSnvt-GuxTA03YmjK9lD_dpkMCZlGQ37fhGt4#.W-r-TmjvoAU.facebook)

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print