Наші науковці на конференції NAP «Наноматеріали: застосування та властивості»

У Польщі відбулась Міжнародна конференція, організована СумДУ – NAP «Наноматеріали: застосування та властивості». Сумський державний університет організував її спільно з Сілезійським технологічним університетом (Silesian University of Technology) та IEEE Nanotechnology Council, за підтримки IEEE Magnetics Society та International Union for Pure & Applied Physics.

У конференції взяли участь близько 600 учасників з усіх країн світу. Із запрошеними доповідями та лекціями виступили всесвітньовідомі вчені: Юрій Гогоці, Сандро Каррара, Лаура Грін, Нікола Пінна.
Наш університет представляли науковці: ректор Ігор Богданов, проректор з наукової роботи Яна СИЧІКОВА, науковий співробітник Сергій Ковачов. Нажаль, через обставини, спричинені війною, цього року участь нашого університету відбулася в онлайн форматі.
Нашими дослідниками було представлено дві постерні доповіді з найцікавіших тем сучасного наноматеріалознавства:
• «Дизайн та характеристика doughnut-like наноструктур porous-CdO/porous-CdS»;
• «Синтез алмазоподібних кристалітів арсеноліту на поверхні арсеніду галію».
Ці дослідження проведені у межах виконання держбюджетних досліджень:
• «Теоретико-методичні засади системної фундаменталізації підготовки майбутніх фахівців у галузі наноматеріалознавства до продуктивної професійної діяльності» (№ д/р 0121U109426, 2021 – 2023 рр., керівник – Ігор Богданов);
• «Пошук оптимальних умов синтезу наноструктур на поверхні напівпровідників А3В5, А2В6 і кремнію для фотоніки і сонячної енергетики» (№ д.р. 0122U000129, 2022 – 2025 рр., керівник – Яна Сичікова).
Наукові праці, що відповідають вимогам ІЕЕЕ, традиційно будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції та проіндексовані БД Scopus й іншими наукометричними базами даних.
Бажаємо нашим науковцям подальших здобутків та дякуємо професійній команді NAP і СумДУ за те, що вони боронять науковий фронт України.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print