«Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку»

22–23 квітня 2020 року відбулась IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку», організована Радою молодих учених Бердянського державного педагогічного університету.

У Інтернет-конференції взяли участь 84 учасники, з яких 21 – іноземці, наші колеги із польських та білоруських закладів вищої освіти. Географія конференції у 2020 року була представлена майже 30 закладами освіти, науковими установами, закладами позашкільної освіти України, Польщі та Білорусії.

Конференція передбачала роботу за традиційними напрямами (з 1 по 10), однак склад Ради молодих учених БДПУ 2020 року додав ще один сучасний та перспективний напрямок досліджень (11) у контексті роботи конференції «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку».

Біологічні науки. Екологія.
Державне управління та економіка.
Історичні та юридичні науки.
Мистецтвознавство.
Педагогіка і психологія.
Сучасні інформаційні технології.
Фізико-математичні науки.
Основи здоров’я. Фізична культура і спорт.
Філологія і журналістика.
Технічні науки.Соціальна робота та соціальна політика.

Не дивлячись на складну епідеміологічну ситуацію, конференція відбулась завдяки згуртованості та плідній роботі складу Ради молодих учених БДПУ та наукового відділу Бердянського державного педагогічного університету на чолі з Вікторією Ліпич, проректоркою з науково-педагогічної роботи, кандидаткою філологічних наук, доценткою.

Висловлюємо вдячність усім, хто допомагав у популяризації інформації про конференцію та тим, хто долучився до наукової діяльності Ради молодих учених БДПУ.

Матеріали конференції будуть доступні на сайті нашого університету 30 квітня 2020 року за посиланням https://bdpu.org.ua/rmu/conferences-rmu/2020-2/

Анастасія ПОПОВА, голова Ради молодих учених, к.п.н.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print