НАУКОВА ШКОЛА ІЗ ВДЯЧНІСТЮ

Шановна Людмило Вікторівно!

Прийміть сердечні вітання з нагоди ювілейного Дня народження! Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток освіти України. Справжня відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю, неабияка креативність, чуйність, людяність, турбота й увага до найменших дрібниць – усе це не тільки забезпечило значну повагу до Вас від колег і студентів, а й стало найкращим прикладом для наслідування нами, учнями. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість навчатися та працювати під Вашим керівництвом. Любляча дружина, мама, бабуся, талановитий педагог, успішна жінка… Нехай не всі життєві ролі, Людмило Вікторівно, вдаються так, як хотілося б, однак та філософія, яку Ви транслюєте, внутрішня сила, яку випромінюєте, стрижень душі, що привертає до себе думки та погляди оточуючих, захоплюють і вражають.

Унікальною є багатогранність Вашої особистості: витончений естет, вимогливий, але справедливий керівник, ввічлива та небайдужа колега, джерело творчої енергії, ідей і починань, що неодмінно притягує до Вас, заряджає та стимулює. Для нас за честь продовжувати започатковану Вами справу.

Вельмишановна Людмило Вікторівно! Щиро зичимо міцного здоров’я! Бажаємо, щоб кожен Ваш крок був під пильним наглядом янголів-охоронців. Подальших успіхів у всьому, нових звершень і насолоди від життя!

З повагою ваші аспірантки: Юлія ТАРАНЕНКО, Тетяна НІКОНЕНКО, Марина НЕСТЕРЕНКО, Крістіна ПЕТРИК, Лідія ЧЕРЕДНИК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print