ДО ЮВІЛЕЮ ДЕКАНА ФППОМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

У квітні ц.р. вийшла в світ колективна монографія викладачів кафедри початкової освіти «Підвищення якості професійної підготовки майбутніх фахівців початкової освіти», видання якої присвячено ювілею декана ФППОМ, доктора педагогічних наук, професора Людмили КОВАЛЬ.

З ім’ям Людмили КОВАЛЬ пов’язаний процес модернізації професійної освіти першого вчителя.

Її заслужений авторитет в кагорті науковців сприяє вдосконаленню професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи, оскільки успіхи в НУШ не можливі без потужного потенціалу молодих кадрів, які змінюють сьогодення.

Вона завжди на крок вперед від змін та викликів, які зараз стрімко виникають в освітньому просторі, а її життєтворча позиція з підготовки молодих науковців «наука на засадах людяності», тільки сприяє реалізації амбітних цілей молодих учених наукової школи Л.КОВАЛЬ. А їх упевнений рух в науці та бажання самовдосконалюватися на професійній ниві, наукові пошуки вже в контексті докторських досліджень,  лише підтверджують здатність пані Людмили розкрити науковий потенціал та створити умови для успішної реалізації наукових ідей.

Крім того, Людмила Вікторівна є зразком жіночності, бездоганного смаку в усьому, а її вміння перетворювати буденність у яскраві кольори лише заряджає на позитив у час постійних змін. 

Зичимо ювілярці, насамперед, здоров’я, оптимізму, нових ідей та успіхів у здійсненні всіх планів! Нехай численні засідання, комісії із стандартизації, модернізації підготовки майбутнього вчителя початкової освіти, в яких Ви, Людмило Вікторівно, постійно працюєте, залишають час для захоплення від буденного спілкування та краси!

А слова вдячності та вітання з нагоди дня народження декана представлено в книзі (Слово про вченого: КОВАЛЬ Людмила Вікторівна (до ювілейного дня народження). Мелітополь: Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні, 2020. 64 с.).

                                          За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print