До ювілею декана факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Людмили Коваль

Шановна Людмило Вікторівно!
Щиро вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Кредо Вашого життя можна було б сформулювати так: «Секрет неповторності й сили в тому, щоб творити світ навколо себе і себе в цьому світі». Цей процес простежується в усьому: знаннях, любові, праці, стосунках. Творити і радіти життю, незважаючи ні на що, бути потрібною людям, цілеспрямовано виконувати завдання, які Ви собі поставили, – таку долю Ви обрали собі свідомо.

Завдяки Вашій професійній компетентності, організаторському таланту, далекоглядності мудрого керівника факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв є одним із найпотужніших у Бердянському державному педагогічному університеті. Ваше творче життя – це служіння науці, плекання власної наукової школи; оновлення підготовки першого вчителя в сучасних закладах вищої освіти, задля якого Ви опублікували монографії, підручники, посібники, десятки статей у вітчизняних фахових і зарубіжних виданнях. Колектив факультету вірить Вам, тому що Ви вмієте цінувати кожного і залишаєтесь незмінно вірною своєму покликанню – якісно готувати фахівців для Нової української школи. Мірилом істини для Вас було і залишається – працювати сумлінно, поважати людей і жити по совісті. Тому цілком закономірно, що обраний фах, помножений на наполегливість і життєву мудрість, додає Вам творчої наснаги й сили рухатися вперед, упевнено вести за собою вдячних студентів та колег.

Шановна Людмило Вікторівно, бажаємо Вам енергії продовжувати плідно працювати над створенням позитивного іміджу рідного факультету, університету, вітчизняної педагогічної освіти. Нехай Ваші справи будуть непідвладні плину часу та зміні поколінь, а тепло й затишок родинної оселі надійно захищають від життєвих негараздів. Хай Ваш невичерпний творчий потенціал, віра у власні сили й міцне здоров’я стануть запорукою реалізації нових задумів і проєктів.

З повагою колектив факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print