Науково-дослідна роботи здобувачів вищої освіти

Студентка четвертого курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ Олена Сарана, взяла онлайн-участь у роботі Х Міжнародної конференції «PRIORITY AREAS OF SCIENCE RESEARCH» 26-27 жовтня 2020 р., яка проходила у США (Вашингтон).

Олена підготувала доповідь про актуальну насьогодні проблему –ортопедичні порушення у дітей та підлітків та їх корекція засобами кінезотерапії. У своїй доповіді Олена розкрила актуальність проблеми ортопедичної патології у дітей, представила сучасні методи реабілітаційного обстеження ортопедичних порушень та запропонувала унікальну методику кінезотерапії «Eurospine», яка насьогодні є науково-дослідженою, визнаною і запатентованою в медичній практиці та застосовується в мережі реабілітаційних закладів України.

Наукове дослідження було проведено на базі Центру хребта «Eurospine»  м. Бердянськ під керівництвом к.н.ф.в.с., доцента кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ, фізичного терапевта Центру хребта «Eurospine» Віталія Осіпова.

Олена Сарана, також успішно поєднує своє навчання професії реабілітолога з професійною діяльністю в Центрі хребта «Eurospine».

Бажаємо успіху та натхнення на подальшу науково-дослідну роботу!

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print