Участь у міжнародному навчальному проєкті від ЄС

У жовтні Дар’я Сластьонова, здобувачка вищої освіти факультету філології та соціальних комунікацій, стала учасницею міжнародного навчального проєкту «Autumn school: The Unsung Hero Dialogues», одного з серії навчальних заходів від Європейського Союзу, ініційованого НГО «CULTURE GOES EUROPE» (Берлін, Німеччина).

Проєкт проходив у змішаному форматі: учасники зі всієї Європи працювали одночасно офлайн і онлайн. Дар’я пройшла конкурсний відбір і стала єдиною учасницею з України та однією з 50 учасників цього проєкту, головною метою якого було підвищення обізнаності серед європейської громадськості про важливість участі у соціальному та політичному дискурсі.

Учасники з ЄС та країн партнерів спільно розробляли стратегії покращення фінансової цінності суспільства та неформальної громадянської освіти в Європі. Цей тиждень був насичений великою кількістю тренінгів, воркшопів з міжнародної політики та зв’язків з громадськістю, бізнес-англійської, та найголовніше – зустрічей з видатними діячами у сфері соціальної політики Ради Європи, зокрема з головою комітету Молоді Британського Парламенту Пегою Моулана. Фінальним завданням проєкту було створення кампейну, метою якого було збільшення обізнаності у сфері фінансування урядових та фондових стажувань для молоді серед представників третього сектору.

Участь у цьому проєкті стала яскравим та цінним досвідом для Дар’ї, який сьогодні дуже актуальний, оскільки важливо знати про свої права та можливості у сфері молодіжної та соціальної політики та розуміти як їх можна застосувати у житті, адже, кожен день ми стикаємося з проблемами нерівного вибору, вибірковості та знецінення праці.

Тетяна Розумна,

доцент кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print