Науково-практичний семінар «Програми Еразмус+: від ідеї до дії»

20 жовтня відбувся науково-практичний семінар «Програми Еразмус+: від ідеї до дії» для викладачів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Захід був організований Радою молодих учених факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти під керівництвом Наталі Цибуляк та у співпраці із заступником декана факультету з наукової та міжнародної діяльності Анастасії Попової.

Метою заходу було визначення пріоритетів міжнародної діяльності, а також аналіз основних можливостей та досвіду участі у написані проєктних заявок в рамках програм Еразмус+.

Організатори заходу детально розповіли про можливості програми, які доступні для наших викладачів та здобувачів вищої освіти, а саме: про відкриті напрямки діяльності в рамках проєкту Еразмус+ та типи участі в них. Зокрема, в рамках заходу, було розглянуто 2 основні напрями:

КА1 Академічна мобільність

Міжнародна кредитна мобільність – короткострокові програми обміну: на навчання 3–12 міс.) та на практику (2–12 міс.) для українських (молодших) бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; викладання / підвищення кваліфікації / на стажування (від 5 днів до 2 міс.) для викладачів та працівників закладів вищої освіти.

Програма Жан Моне, яка спрямована на сприяння досконалості в сфері викладання, вивчення та дослідження європейської інтеграції у світі, а також підтримку діалогу академічного світу і розробників стратегій.

Учасники заходу отримали покрокові інструкції щодо подання заявок: дізналися про актуальну тематику проєктів-переможців у 2020 році, особливості процедури оформлення і подання проєктних заявок, важливість дедлайнів, вимоги до аплікантів, пакет необхідних документів.

Також Наталя Цибуляк та Анастасія Попова поділилися власним досвідом підготовки проєктних заявок та продемонстрували власні напрацьовані матеріали.

Заходи подібного спрямування є важливими в умовах інтернаціоналізації змісту вищої освіти і нових вимог до закладів вищої освіти. Навіть дистанційне навчання не стало на заваді конструктивному спілкуванню та обміну досвідом між фахівцями, які прагнуть вдосконалюватись та примножувати успіхи нашого університету.

Анастасія Попова,

голова Ради молодих учених БДПУ,

кандидат педагогічних наук,

Наталя Цибуляк,

голова Ради молодих учених ФДССО БДПУ,

кандидат педагогічних наук, доцент


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print