Науковий діалог: наші вчені на міжнародному воркшопі у Празі

На минулому тижні два викладачі нашого університету, Ігор Лиман та Наталя Цибуляк, взяли участь у важливій події – міжнародному воркшопі під назвою “Impediments & Engagements. Humanities and social sciences after the Russian invasion of Ukraine”. Цей захід було організовано Французьким дослідницьким центром гуманітарних і соціальних наук (CEFRES) та відзначився активною участю наших учених як асоційованих дослідників CEFRES у рамках ініціативи non-resident scholarships for Ukrainian scientists in the field of humanities and social sciences.

CEFRES, заснований у Празі ще в 1991 році, має важливу роль у галузі гуманітарних і соціальних наук, і тому було символічною подією, що на воркшопі був присутній посол Франції у Чеській Республіці, Alexis Dutertre.

Ігор Лиман в рамках заходу представив свою роботу на тему “Progress of the initiative “Ukrainian scientific diaspora” as a response to the challenges caused by Russia’s invasion of Ukraine”, а Наталя Цибуляк поділилася результатами своїх досліджень з проблеми “Isolation of internal displacement of persons in Ukraine”. Крім того, наші викладачі мали можливість працювати з науковими ресурсами CEFRES та мали неформальні зустрічі щодо власних наукових проєктів з колегами CEFRES.

Цей воркшоп у Празі не тільки надав нашим вченим можливість обміну досвідом та ідеями, але і надихнув їх на подальшу активну роботу в галузі гуманітарних і соціальних наук, особливо в умовах викликів, спричинених російським вторгненням в Україну.

Наші учені щиро вдячні команді CEFRES, особливо його директору Матеушу Хмурському, а також всім українським друзям і колегам за їхню підтримку, співпрацю та щиру спільноту. Ця подія є важливим внеском у розвиток науки та нашого спільного майбутнього.

Наталя Цибуляк,

Доцентка кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print