Навчання у стейкхолдерів дає плідні результати

Навчатися у провідних майстрів хореографічного мистецтва – це завжди результативна практика, яка допомагає пізнати секрети професії, отримати відповіді на запитання, попрацювати в співтворчості, звернути увагу на помилки тощо.

Так, у рамках вивчення теми «Постановка хороводів та хороводних танців» з дисципліни «Мистецтво балетмейстера» художнім керівником Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич» (м.Дніпро) Юрієм Дузенко були проведені практичні заняття зі здобувачами 2 курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 «Хореографія». Знавець народної хореографії дав консультації хореографам-початківцям, визначив головні завдання в роботі над постановкою народно-сценічного танцю, наголосив на важливості збереження автентичності та  дотриманні балетмейстерської етики. Заняття проходили як у танцювальних аудиторіях, так і на сцені для розуміння і пізнання сценічного простору.

Результатом плідної співпраці став публічний показ творчих робіт здобувачів вищої освіти. Місцем для проведення був обраний майданчик біля вишиванки, яка нещодавно з’явилася на будівлі 5 корпусу і офіційно була внесена до Книги рекордів України як найбільший орнамент в країні.

Ми горді тим, що маємо можливість залучати до освітнього процесу професіоналів, фахівців, які знають професію не з книжок, а кожний день працюють у танцювальних залах з артистами і дарують красу українського танцю глядачам не лише України, а й усього світу.

За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print