Навіть найменша практика набагато цінніша за будь-яку теорію

З 18 жовтня по 27 листопада здобувачі вищої освіти 4 курсу спеціальності 061 Журналістика Бердянського державного педагогічного університету проходять газетно-журнальну виробничу практику, яка забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх фахівців з їх практичною діяльністю у засобах масової інформації, сприяє формуванню творчого ставлення до своєї діяльності, визначає ступінь його професійної здатності й напрям журналістської спеціалізації.

Напередодні виробничої практики, 13 жовтня, викладачі кафедри соціальних комунікацій Юлія Мельнікова та Наталія Рула провели настановчу конференцію для студентів-практикантів, під час якої познайомили майбутніх журналістів із вимогами освітньо-професійної програми до такого виду освітньої діяльності та завданнями, які спрямовані на відпрацювання вмінь писати журналістські матеріали для друкованих ЗМІ. Студенти отримали інформацію про оформлення документації, структуру звіту, а також про терміни подання необхідних матеріалів керівникам.

Виробничу практику здобувачі вищої освіти проходять у різних типах засобів масової інформації регіонального рівня: редакціях місцевих газет, із якими укладені відповідні угоди, та в інформаційній газеті БДПУ «Університетське слово».

Керівники також звернули увагу на специфіку проведення виробничої практики із застосуванням дистанційних технологій у разі переходу регіону в зону з вищим рівнем епідеміологічної небезпеки поширення Covid-19.

За інформацією кафедри соціальних комунікацій БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print