Неформальна освіта – можливість для саморозвитку майбутніх фахівців сфери фізичної культури і спорту

Сучасні умови життя спрямовують майбутнього спеціаліста до активної та неперервної участі в освітній діяльності. Кафедрою теорії та методики фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету за ініціативою гаранта освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт. Тренерська діяльність з обраного виду спорту», доцентки Людмили Коновальської було проведено навчально-методичний захід з ознайомлення студентів з етапами визнання результатів навчання у неформальній освіті.

Захід для студентів спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт відбувся 31 березня у формі лекції-бесіди. Доповідь і презентацію підготувала викладачка кафедри теорії та методики фізичного виховання Єлизавета Мацухова.

Під час лекції-бесіди було визначено види неформальної освіти, її різновиди та форми набуття, порядок визнання результатів навчання.

Здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини з’ясували, що неформальна освіта – це можливості для саморозвитку, самореалізації, здобуття нових знань та практичного досвіду, пошуку мотивації та натхнення. Якщо можливості є, їх треба використовувати!

За матеріалами кафедри теорії та

методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print