Незнання законів не звільняє від відповідальності за їх порушення

1 жовтня в Інститут права, технологій та інновацій (ILTI) стартувала освітня онлайн-програма для представників медіаіндустрії за участю кращих профільних експертів України, Великої Британії і США.

Стати учасницею програми пощастило завідувачці навчальної лабораторії телерадіожурналістики Світлані Литовченко.

Знання медіаправа дуже важливо для професіоналів в галузі журналістики і тих, хто створює контент в соціальних медіа. З кожним роком з’являється все більше нових технологій, нових віянь в культурному розрізі і нових викликів для журналіста і діячів у сфері медіа. Все частіше модернізується законодавство України щодо мистецтва, культури, прав журналіста і юридичного регулювання нових форматів медіа. Саме тому важливо орієнтуватися в цих законах і знати, як захистити себе від «піратства» і тих, хто не поважає сумлінну працю інших людей.

У цьому курсі розглядався широкий спектр тем і модулів, таких як права журналістів, захист даних, прайвасі, захист прав інтелектуальної власності. Кожна тема розглядалася в розрізі українського законодавства, висвітлюючи особливості правового регулювання медіасфери.

Ця програма була покликана надати учасникам всі інструменти для захисту власної праці. Навчити орієнтуватися в правовому аспекті, адже всі ми знаємо, що незнання законів не звільняє від відповідальності за їх порушення.

Онлайн-програма тривала до 30 жовтня, а по закінченню учасники отримали сертифікат та хендбук, в якому зібранні юридичні питання бізнесу у сфері медіа, та пропоновані шляхи їх вирішення.

Світлана Литовченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print