Щорічна Міжнародна наукова конференція в Словаччині – зміна формату зустрічі

17 листопада на пленарному засіданні 3-ї Міжнародної наукової конференції «Економічні та соціально-орієнтовані питання сучасного світу» науковці, викладачі та студенти з Великої Британії, Індії, Польщі, Словаччини та України обговорювали актуальні проблеми розвитку суспільства в умовах карантинних обмежень.

На відміну від минулих років (2018 та 2019 рр.), коли конференція проводилася у стінах Вищої школи економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі (Словаччина) – вишу-партнері Бердянського державного педагогічного університету, цьогорічна конференція проходить онлайн – через Zoom. Але зміна формату конференції дозволила розширити коло активних учасників конференції.

Серед співорганізаторів конференції були наш університет, Вища технічна школа в Катовіце, Донбаський державний педагогічний університет, ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева НАМН України», Інститут дослідження просторового розвитку, Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Національний університет цивільного захисту України, Одеський національний політехнічний університет, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця та Харківський національний університет радіоелектроніки.

Інформативною була доповідь професора бізнес-школи Касса (Університет м. Лондон) Расселла Джерарда, яка буда присвячена попереднім наслідкам Covid-19 для економіки Великої Британії. Професор Харківського національного медичного університету д.м.н. Вікторія Клименко поділилася з учасниками конференції результатами дослідження колективу науковців за темою «Знання, практика і готовість до зміни поведінки, яка пов’язана з харчуванням у дітей шкільного віку в Україні». Модерувала пленарне засідання к.е.н., доц. Тетяна Несторенко.

Секційні засідання відбулися 17 та 18 листопада, на яких учасники конференції представили результати досліджень з економічного розвитку країн, регіонів, міст, підприємств, а також в сфері регіональних та локальних проблем соціального та гуманітарного розвитку суспільства, охорони здоров’я та фармації.

З учасниками конференції результатами своїх досліджень поділилися науковці БДПУ: к.е.н., доц. Тетяна Несторенко (The Impact Of Quarantine Restrictions On The Economic Component Of Quality Of Life), к.і.н., доц. Тамара Макаренко (Social Aspects Of Society Development In The Conditions Of Quarantine Restrictions).

Після рецензування буде виданий збірник наукових статей конференції – з представленими на ній результатами досліджень.

За матеріалами гуманітарно-економічного університету

Світлини:

Тетяна Несторенко

Лідія Гурьянова

Ірина Остополець


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print