Пишаємося переможцем!

У Міжнародний день студента Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації провело нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року-2020». У номінації «Студент-патріот» переміг студент 2 курсу магістратури спеціальності 231 Соціальна робота факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Максим Шендлер.

Максим завжди мріяв стати військовим, і коли його питали: «А чому соціальна робота?», відповідав «Командир повинен добре розуміти підлеглих, оцінювати їх психологічний стан».

Чотири роки навчання промайнули швидко. Вони були наповнені спілкуванням, роботою у волонтерському загоні та студраді факультету, участю у різноманітних культурно-дозвіллєвих заходах.

Вступивши до магістратури, Максим подав заяву для проходження строкової служби в лавах Національної гвардії України. Життя закрутилося ще з більшою силою: фізична підготовка, оволодіння зброєю, відрядження в зону Операції Об’єднаних сил, ротація, заняття в університеті, знов відрядження для оволодіння спеціальністю кінолога, зустрічі зі студентами факультету…

Минув рік служби. Запорізька обласна державна адміністрації за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі оголосила Максиму Шендлеру подяку.

А тепер у Максима ще й грамота обласної адміністрації, як у переможця конкурсу «Студент-року-2020».

Максиме, студенти факультету пишаються тобою!

Віта Тихенька,

голова студради ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print