Незвіданий БДПУ, або Як першокурсники пізнають Альма-матер

25 лютого у першому корпусі Бердянського державного педагогічного університету для журналістів-першокурсників провели ознайомчу екскурсію бібліотекою.

Здобувачі вищої освіти мали змогу власноруч «доторкнутися» до історії бібліотеки університету, дізнатися, як саме вона зароджувалася та які книги були у ній найпершими.

Людмила Золотар, відповідальна за Фонд рідкісної і цінної книги, продемонструвала математичні видання, рідкісні книжки та рукописи, які збереглись ще з часів чоловічої гімназії.

Бібліотекарка Оксана Білявська люб’язно зустріла студентів у абонементі та провела невеличку екскурсію, під час якої розповіла, як поводитися з книгами, як правильно здійснювати пошук в бібліотеці. Саме вона познайомила першокурсників з історією бібліотеки.

У читальному залі на студентів чекала Ірина Філон, яка рекомендувала велику кількість літератури, що знадобиться і кожному журналісту, і студенту будь-якого факультету. Показала нові видання, що тільки-но надійшли до бібліотеки.

Бібліотека завжди прагне до інновацій у своїй роботі, підтримуємо тісні зв’язки з деканами факультетів з метою зацікавити студентів, намагається надати якісне обслуговування та максимальний комфорт для читачів.

«Я дуже рада, що ми нарешті змогли поринути у справжнє студентське життя та пізнати усі таємниці нашого університету. Ми сподіваємось, що подібні екскурсії закладом освіти будуть проходити частіше, адже це дійсно цікаво», – поділилася своєю думкою учасниця заходу Маргарита.

Автор: Мілєна Матусевич

Фото: Мілєна Матусевич та Маргарита Кочеткова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print