Сучасне бачення образотворчого мистецтва здобувачів вищої освіти ФППОМ

Щороку Бердянський міський художній музей ім. І. І. Бродського бере участь у Міжнародній акції Museum Selfie Day, проте цьогоріч карантинні обмеження не дозволили провести цей захід у звичному режимі. Тож, БХМ запропонував новий формат, який дозволив, починаючи від 16 січня, долучитися до нього всім охочим, навіть удома. Все що потрібно було зробити – зайти на сайт музею, обрати для себе картину та спробувати її відтворити.

Старша викладачка катедри початкової освіти Ольга Качерова разом із здобувачами вищої освіти 31 групи факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв надихнулися цією ідеєю та спробували відтворити визначні картини у себе вдома. Вашій увазі (дивіться світлини) пропонуються творчі пошуки та креативний погляд на світове мистецтво! До речі, образ Фріди Кало відтворила сама викладачка – Ольга Качерова.

Участь у цьому заході стала можливістю не лише весело провести час, адже процес відтворення картини не може не викликати посмішки, а й долучитися до культурних цінностей, а також підтримати улюблений музей у такий новий та незвичний спосіб.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print