Німецькі науковці у БДПУ

26 червня до Бердянського державного педагогічного університету завітала делегація викладачів і аспірантів Лейпцизького університету (Німеччина).

Делегацію очолив Стефан Тройбст (Stefan Troebst) – авторитетний німецький історик, славіст і публіцист, професор культурної історії Східної Європи в Інституті глобальних та європейських досліджень Лейпцизького університету та заступник директора Інституту історії та культури Східної Європи Лейбніца (GWZO), почесний консул Республіки Косово у Саксонії та Саксонії-Ангальт. Дослідник фокусується на історії міжнародних відносин, новітній історії Південно-Східної Європи, історії культури Центральної та Східної Європи, економічній історії Північно-Східної Європи, а також дослідженні культурної пам’яті.

Разом із Стефаном Тройбстом, до БДПУ прибули Luka Ekhvaia, Maximilian Georg, Katarzyna Julia Marks, Hakob Matevosyan, Sirarpi Movsisyan, Magdalena Maria Wlostowska, Dr. Gilad Ben-Nun, Dr. Alexandr Osipian, Stephan Kaschner, Dr. Martina Keilbach.

Візит, який відбувся завдяки гранту DAAD, готувався ще принаймні з січня 2019 р. Тематика дослідницької поїздки – “Російсько-український конфлікт: Донбас, Азовське море та Одеса”.

Члени німецької делегації ознайомились із БДПУ, розповіли про свої дослідження, провели круглий стіл, в якому взяли участь представники керівництва, викладацького складу та студентства університету.

Ігор Лиман,
 координатор міжнародної діяльності БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print