Нова зустріч із Анною Українською

Другий рік поспіль при кафедрі іноземних мов і методики викладання і з ініціативи декана факультету філології та соціальних комунікацій Ірини Глазкової працює Школа молодого вчителя, мета якої – популяризація професії вчителя іноземної мови та формування професійних навичок студентів.

У рамках діяльності Школи 17 квітня ц.р. студенти-германісти мали нагоду зустрітися із цікавою та ініціативною людиною, переможцем конкурсу «Вчитель року 2016», творчим вчителем-новатором Бердянського муніципального ліцею – Анною Українською.

Нещодавно у межах медіа-проекту «Освіторія» Анна В’ячеславівна стала фіналістом Global Teacher Prize Ukraine і взяла участь у Global Education and Skills Forum – 2018 у м. Дубаї. Під час зустрічі зі студентами гостя поділилася досвідом, перейнятим нею у міжнародних школах м. Дубаї. Вона розповіла про специфіку освіти в Об’єднаних Арабських Еміратах, про запровадження нових підходів й технологій у навчанні в цій країні та як зробити процес вивчення іноземної мови та інших предметів цікавішим для учнів. 

Після заходу студенти-філологи поділилися своїми враженнями від зустрічі.

Володимир Татарин, студент 2 курсу:

«Професія вчителя – одна з найвідповідальніших у світі, адже стосується нашого з вами спільного майбутнього. Зустріч, яка відбулася сьогодні, закріпила цю ідею у серцях студентів-філологів. Справді, шлях до зірок тернистий. Але Анна Українська, учасник форуму Global Еducation and Skills Forum – 2018, на власному прикладі довела, що немає нічого неможливого, і кожен, у кого є справжній запал вдосконалювати свої педагогічні компетентності, може знайти найменші можливості для цього та збільшити їх принаймні вдвічі, а згодом і сам буде ділитися набутими знаннями і навичками з ідейним побратимами.»

Марія Кальма, студентка 3 курсу:

«Я вже вдруге зустрічаюся з прекрасним вчителем англійської мови Анною Українською. Минулого року вона проводила майстер-клас і ділилася власним викладацьким досвідом. Цього року Анна В’ячеславівна розповідала про свою участь у Global Education Skills Forum – 2018 у Дубаї. Зустріч відбулася у комфортний, невимушеній обстановці. Ми мали змогу задавати питання, які були нам цікаві. Мені дуже сподобалася розповідь про освіту в Дубаї, запровадження нових технологій у навчанні. Анна В’ячеславівна по-справжньому надихнула нас ніколи не зупинятися на досягнутому, а постійно удосконалюватися. Було б бажання, а все інше можна здолати.»

Дякуємо Анні В’ячеславівні за щире і цікаве спілкування, а нашим викладачам за організацію цього заходу, та чекаємо наступних зустрічей!

   14 13

12 11

Катерина Білич,

студентка 2 курсу

факультету філології та соціальних комунікацій

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print