«Нові правила життя після АТО»

Таку назву мав тренінг, що сьогодні пройшов у стінах БДПУ.

Проект «Спільноти самодопомоги», в рамках якого й проходив тренінг, покликаний навчити волонтерів-психологів, військовослужбовців та їх родини технікам психологічної гнучкості та організаційного менеджменту.

«Основною метою проекту є знизити рівень психологічної напруги в громадах шляхом створення спільнот взаємодопомоги, надати супровід військовим, переселенцям, волонтерам, в тому числі, надати інформаційні ресурси та професійну підготовку психологам і психотерапевтам у питаннях психологічної травми та організаційного менеджменту» – розповіла Марта Пивоваренко, керівник проекту «Спільноти самодопомоги».

Тренери (Марта Пивоваренко та Віталій Харечко),що завітали до студентів та викладачів нашого університету, завважували, що наразі Україні потрібно перейняти американський досвід того, як знизити рівень психологічної напруги, який не дає жити повноцінним життям.

На запитання, чому саме цей проект буде цікавий для студентства, Віталій Харечко, менеджер-маркетолог та тренер проекту, відповів, що таким чиномзалучення університетської молоді до подібних проектів призведе до гуманізації суспільства та до більшого розуміння проблем оточуючих.

Студенти активно залучалися до дискусії з гостями, особливо їх цікавили адаптаційні техніки, психологічна самодопомога для військовослужбовців та як розповісти про війну дітям?

Тренери не лише спілкувалися зі студентами, але й активно розповідали про власний досвід роботи. За допомогою техніки «Безпечне місце» Марта Пивоваренко показала, як вона працює з військовослужбовцями і що робить для того, щоб привести їх до нормального психологічного стану.

Особливо приємним акцентом зустрічі став для тренерів подарунок від завідувача кафедри психології Олени Горецької книги «Наші атланти: жертовність во ім’я спасіння» Степана Гериліва.

 

Юлія Барно,
студентка-журналістка БДПУ
Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print