Обговорення актуальних проблем сімейного права

Доцентка кафедри правознавства Катерина Дудорова,студенти 4 ПР групи гуманітарно-економічного факультету Олена Лихацька, Валерія Симоненко, Ірина Снєжинська взяли участь у всеукраїнському Круглому столі «Актуальні проблеми здійснення та захисту сімейних прав та інтересів: виклики війни». Захід відбувся 25 листопада 2023 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова офлайн та у сервісі відеоконференцій зв’язку Zoom.

Предметом обговорення круглого столу були, зокрема, питання укладення та розірвання шлюбу в умовах воєнного стану; зловживання сімейними правами; здійснення подружжям права спільної сумісної власності. Акцентувалася увага на юрисдикційних та неюрисдикційних формах захисту сімейних прав та інтересів; сімейній медіації.

Розглядались положення проєкту Закону України щодо забезпечення прав учасників війни на біологічне посттравматичне батьківство/материнство. Аналізувалися практичні аспекти здійснення батьками своїх прав на виховання дітей, які перебувають з матерями за кордоном. Обговорювався міжнародний досвід регулювання сімейних відносин в умовах війни.

Студенти 4 ПР групи, які наразі проходять виробничу практику в Юридичній клініці БДПУ «Кворум», отримали  під час заходу додаткові знання, необхідні для ефективної роботи з клієнтами, які потребують правничої допомоги у сфері сімейного права.

За матеріалами кафедри правознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print