Обговорення проєкту освітньої програми 061 Журналістика зі здобувачами вищої освіти

У п’ятницю, 19 березня, у 4 корпусі Бердянського державного педагогічного університету відбулася перша зустріч стейкхолдерів, активних студентів-журналістів, представників кожного курсу, із доценткою, завідувачкою кафедри, гарантом освітньої програми 061 Журналістика Юлією Мельніковою та доценткою кафедри соціальних комунікацій Анастасією Носко.

У ході зустрічі студентів ознайомили зі стандартом, проєктом освітньої програми та навчальним планом спеціальності 061 Журналістика, запропонували більш детально вивчити ці документи та висловити своє бачення, власні очікування від навчання, поділитися побажаннями та рекомендаціями стосовно освітнього процесу, поставити запитання, скориставшись інтерактивною дошкою Jamboard.

Завдяки такій взаємодії викладачі прагнуть покращити зміст та підвищити рівень організації освітнього процесу та позаосвітньої діяльності. У подальшій співпраці студенти-журналісти зможуть і надалі вносити пропозиції та залишати відгуки на віртуальній дошці Jamboard та отримувати зворотній зв’язок від гаранта освітньої програми та викладачів кафедри соціальних комунікацій, адже такі зустрічі стануть традиційними. Зокрема, наступна зустріч-обговорення запланована на 26 березня.

Тетяна Волканова,

студентка-журналістка 3 курсу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print