Наш Богдан Тараненко – Майстер спорту України з важкої атлетики!

На чемпіонаті України серед юніорів до 20 років та Всеукраїнському відкритому турнірі на призи Олімпійської чемпіонки Наталії Скакун в складі збірної команди Запорізької області, в останній день змагань, 27 березня, у ваговій категорії понад 109 кг змагався бердянський важкоатлет Богдан Тараненко – вихованець Бердянської ДЮСШ відділу молоді та спорту виконкому Бердянської міської ради, Заслуженого тренера, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту Олександра Савона, студент Бердянського державного педагогічного університету.

Богдан впевнено виглядав на помості: в ривку почергово зафіксував 145, 150 та 155 кг, що принесло йому срібну нагороду в цій вправі. У поштовху, в першій спробі, піднявши 175 кг, спортсмен вперше на всеукраїнських змаганнях підняв вагу, яка на 5 кг перевищує норматив Майстра спорту України з важкої атлетики. В другій спробі наш атлет підняв 185 кг, а вже в третій – йому трішки не вистачило для фіксування ваги 190 кг. У підсумку Богдан виборов срібло у ривку, срібло у поштовху та срібло в сумі двоборства.

Вітання спортсмену, його родині, тренеру-викладачу Олександру Савону з високим досягненням на чемпіонаті України серед юніорів до 20 років та вперше виконаним нормативом Майстра спорту України з важкої атлетики!!!

«Університетське слово»

(за матеріалами Руслана Литуса,

Фото Олександра Савона)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print