Гімназисти в гостях у журналістів

26 березня на ознайомчу екскурсію до журналістів у 4 корпус Бердянського державного педагогічного університету завітали учні гімназії №1 «Надія». Ініціативна молодь, учні 5-11 класів, представляли фракцію «Грін» редакції газети свого освітнього закладу – «Гімназійний вісник».

У супроводі заступника директора з виховної роботи Ольги Ралько та учителя історії Миколи Оверченка школярі занурилися у журналістську кухню.

Доцентка кафедри соціальних комунікацій Анастасія Носко та завідувачка навчальної лабораторії телерадіожурналістики Світлана Литовченко розповіли про організацію процесу навчання студентів-журналістів та запросили гостей власне до радіо і телестудій. Гімназисти змогли попрацювати з телесуфлером, випробувати себе у якості радіоведучих, а також отримати консультацію щодо випуску газети.

Наприкінці екскурсії школярі отримали невеличкі подарунки: блокноти, ручки та магніти із символікою університету та домовилися про спільний творчий проєкт разом із кафедрою соціальних комунікацій.

Анастасія Носко,

доцентка кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print