Обговорили проблеми формування особистості під впливом медіа

11 травня 2021 року на базі кафедри соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету в дистанційному форматі (на платформі Zoom) відбулася IV Міжрегіональна студентська конференція «Медіакартина світу: формування особистості під впливом медіа», проведена в межах Всеукраїнського фестивалю науки – 2021. Співорганізатором заходу виступив Національний університет «Запорізька політехніка».

Так, до оргкомітету конференції надійшло понад 30 заявок та тез доповідей здобувачів вищої освіти не лише з нашого університету, а також із ЗВО Києва, Запоріжжя, Сєвєродонецька, Рівного.

З вітальним словом до учасників звернулася декан факультету філології та соціальних комунікацій, докторка педагогічних наук, професорка Ірина Глазкова та завідувачка кафедри соціальних комунікацій, кандидатка філологічних наук, доцентка Юлія Мельнікова. Модератором заходу виступила кандидатка філологічних наук, старша викладачка кафедри соціальних комунікацій Анжеліка Шульженко.

Учасники конференції виступили з різноманітними науковими доповідями, де порушувалися питання формування особистості засобами візуальної комунікації; тренди новітніх медіа; інформаційна грамотність, медіаосвіта, медіакомпетентність тощо. За участь у заході кожен здобувач закладу вищої освіти отримає сертифікат учасника та збірник наукових доповідей студентів.

Дякуємо оргкомітету та учасникам конференції за плідну співпрацю, цікаві та змістовні доповіді, гарну організацію та проведення заходу.

Людмила Куликова,

студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print