Стендові доповіді за матеріалами досліджень з актуальних проблем іноземної філології та сучасних технологій викладання іноземних мов

Проведення у травні Днів науки в Бердянському державному педагогічному університеті стало доброю традицією. Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Мова і література (англійська))», не залишаються осторонь, оскільки наукова діяльність є важливою складовою професійної підготовки майбутніх педагогів.

Філософ і просвітитель Софокл стверджував: «Великі справи не робляться зненацька». Щоб досягти високих результатів, потрібна довга копітка спільна робота як викладача, так і студента. Тож, 11 травня було презентовано наукові доробки магістрантів-філологів у формі стендових доповідей.

Недаремно наші мудрі предки говорили: «Краще один раз побачити, аніж сто разів почути». Стендова доповідь – це одна із інноваційних форм представлення інформації, завдяки якій можна за короткий проміжок часу донести різнопланові відомості великого обсягу. Здобувачі вищої освіти представили результати власних досліджень з актуальних проблем іноземної філології та сучасних технологій викладання іноземних мов. Сучасність, змістовність, логічність, послідовність, креативність, глибина розв’язання проблем виокремлювали публічні виступи магістрантів, які є справжньою гордістю факультету філології та соціальних комунікаційЮлія Герасименко, Дар’я Сластьонова, Володимир Татарін, Анастасія Маркова. Завдяки стендовим доповідям та постерам спікери мали можливість одночасно наочно демонструвати матеріали, спілкуватися з колегами, відповідати на питання учасників заходу.

Дякуємо всім за інтелектуальну комунікацію, приємне товариство та спілкування!

Ірина Шиманович,

доцент кафедри іноземних мов

і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print