Обмін думками про актуальні питання літературознавства

18 листопада на базі Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася VI Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Актуальні проблеми літературознавства і мовознавства».

Метою конференції було обговорення актуальних проблем стилів, жанрів та історично-культурних параметрів літератури, різноаспектних проблем лінгвістики.

У конференції взяли участь як студенти, аспіранти, так і викладачі різних університетів. Проблематика доповідей була різноманітною: історико-культурні параметри творчості українських письменників, стильове розмаїття української та світової прози, генологія літератури: взаємовпливи та еволюція, різноаспектні проблеми функціювання української мови, сучасна теоретична лінгвістика, актуальні питання прикладної лінгвістики, міжкультурна комунікація: лінгвістика, переклад, методика викладання іноземних мов, методика викладання мови та літератури в сучасних умовах інформатизації освіти.

Бердянський державний педагогічний університет представила здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП «Філологія» Ольга Пономарь. Студентка виступила з доповіддю «Ознаки українського детективу в романі Бориса Крамера “Зламані сходи”».

Кожна доповідь супроводжувалася активною дискусією учасників. Організатори та керівники секцій звернули увагу на змістовність, інформативність на актуальність кожного виступу.

Ольга Новик,

професор кафедри української та зарубіжної літератури

і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *