Обмін ідеями, досвідом, планами

Першу робочу поїздку у статусі затвердженого на другий термін ректор БДПУ, професор Ігор Богданов здійснив у Херсон. У коментарі «Університетському слову» Ігор Тимофійович зауважив: «18–19 листопада відвідали дружній для нас Херсонський державний університет, який очолює давній друг Бердянського державного педагогічного університету професор Олександр Співаковський. Ми привітали колег із 104-ю річницею ХДУ, ознайомилися з організацією освітнього процесу під час карантинних обмежень.

Були приємні вражені атмосферою, колективом, самим університетом! Велике зацікавлення викликали єдиний у Херсонській області басейн, побудований завдяки зусиллям народного депутата України 8 скликання Олександра Співаковського, сподобалось обладнання медичного факультету, факультету філології, шикарна паркова зона відпочинку, реконструйовані за принципом open space зали Наукової бібліотеки». 

Зі свого боку делегація БДПУ, до складу якої увійшли також декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, професор Людмила Коваль та доцент кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Марина Богданова, поділилася досвідом впровадження субпроєкту «Капітальний ремонт гуртожитку №1 по вул. Університетській, 35», який реалізується в межах «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» за кошти Європейського інвестиційного банку, іншими успішними проєктами.

Результатом стало підписання Меморандуму про співпрацю та обговорення початкових заходів у майбутній співпраці між університетами.

Юлія Мельнікова, «Університетське слово»

Фотографії – з особистого архіву Ігоря Богданова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print