Пам’ятаймо тих, хто воював за загальнолюдські цінності!

16 вересня на подвір’ї 1А корпусу Бердянського державного педагогічного університету відбувся традиційний мітинг, присвячений 78-ій річниці з дня визволення Бердянська від нацистських окупантів. На заході були присутні співробітники закладу, здобувачі вищої освіти, які поклали квіти до пам’ятника викладачам та студентам, загиблим у роки Другої світової війни.

«Ми збираємося для того, щоб вшанувати пам’ять наших дідів і прадідів, які віддали життя задля визволення нашого міста. Ми збираємося, щоб вшанувати пам’ять поколінь, які не тільки перемогли у війні, а й відбудували та розвивали нашу державу», – звернувся до присутніх в. о. ректора Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов.

Від імені студентства виступив заступник голови студентської ради Ярослав Горбаль, який наголосив на величності народного подвигу та подякував героям.

Захід відвідав ветеран Другої світової війни, колишній викладач нашого закладу, кандидат економічних наук, доцент Юрій Юхно, який поділився спогадами про страшні часи окупації, а також про звільнення Бердянська в 1943 році. На завершення ветеран звернувся до студентської молоді з побажанням миру, здоров’я, а також із закликом пам’ятати тих, кому ми завдячуємо життям.

Наталія Рула, викладачка кафедри соціальних комунікацій

Фото Світлани Литовченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print