Вивчаємо історію та культуру бердянського краю

Культура особистості формується під впливом багатьох факторів, серед яких освіта, сім’я, колектив, однак, найбільший вплив сьогодні на людину має сучасний контент соціальних мереж.

Використовуючи виховний потенціал культурних закладів міста викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Ірина Сизоненко та Наталя Мацейко організували похід здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Соціальна робота» до Бердянського краєзнавчого музею. Напередодні дня міста 16 вересня студентам 104 СР та 204 СР груп співробітники музею провели пізнавальну екскурсію.

Так, на деякий час, відірвавшись від гаджетів та інтеренту, здобувачі поринули в атмосферу давнини – часи кімерійців, сарматів, скіфів, половців, ногайців. Під час екскурсії  здобувачі дізналися, що саме завдяки ногайцям місто отримало назву Бердянськ, яка є тюркського походження, що в перекладі означає «багатий». Цікавим було ознайомлення з фондом музею, де зберігається більше 80 тис. музейних предметів, серед яких цікаві музейні колекції, унікальні рукописні джерела з історії міста і краю, окремі раритети. 

Особливо цікавою екскурсія стала для іногородніх студентів, а для місцевих корисним було ще раз нагадати про історію рідного міста.

Ірина Сизоненко

доцент кафедри соціальної роботи

та інклюзивної освіти

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print