Поруч та разом

В рамках міської програми соціального захисту дітей з особливими освітніми потребами в дитячому оздоровчому центрі «Червона гвоздика» проходить Арт-локація «Поруч та разом».

Викладачі кафедри прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти разом із здобувачами вищої освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта» провели корисні та цікаві майстер-клас, тренінг та інтерактивний спектакль для всіх бажаючих батьків та дітей з особливими освітніми потребами. 

Арт-терапевтичний тренінг «Родинне дерево», робота над сімейними взаємовідносинами залишив тількі приємні та позитивні враження. Тренінг, який провела Кристина Улітіна, був спрямований на батьків дітей з ООП, для їх відпочинку та релаксації.

Всі отримали позитивні емоції та створили разом з дітьми власне чарівне сімейне дерево.

Інтерактивний спектакль «Життя біля моря», який створили студенти 305 групи разом з асистентом кафедри прикладної психології та логопедії Дариною Литвиченко подарував дітям з особливими освітніми потребами незабутні враження та емоції. Багато танцювали, грали, вчилися керувати морською стихією та на шляху зустріли медузу, яка здійснює мрії.

Креативний майстер-клас від Анни Дубовенко «Весела логопедія вдома» основи перетворення ложок, овочів та каш в ефективний засіб для розвитку мовлення не залишив нікого байдужим, а після його закінчення батьки ще довго ставили питання та дякували за корисну інформацію. 

Безмежно раді, що стали частиною такого корисного для нашого міста проєкта і створили корисне та цікаве дозвілля для дітей з ООП та їх батьків.

За матеріалами кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print