Зустріч кандидата на посаду ректора БДПУ Ігоря Богданова з трудовим колективом факультету філології та соціальних комунікацій

16 вересня відбулась зустріч кандидата на посаду ректора Бердянського державного педагогічного університету Ігоря Богданова з трудовим колективом і студентами факультету філології та соціальних комунікацій. Присутні ознайомилися з перспективною програмою діяльності щодо системи управління, освітнього процесу, наукової роботи, студентського самоврядування, матеріально-технічної бази та фінансово-економічної стратегії.

Під час зустрічі викладачі та студенти мали змогу поставити запитання, які стосувалися як теперішнього стану освітнього процесу БДПУ, так і перспектив на майбутнє. Зокрема, говорили про забезпечення якості підготовки здобувачів вищої освіти, акредитацію, капітальний ремонт гуртожитку №1, продовження будівництва навчального корпусу 1Б, профорієнтацію та імідж університету. Окрім запитань присутні висловлювали також пропозиції щодо подальшої діяльності ЗВО.

Наталія Рула, викладачка кафедри соціальних комунікацій

Фото Світлани Литовченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print