Патріотизм і духовність в умовах воєнного стану

На початку вересня 2022 року студенти старших курсів факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти переглянули воєнно-драматичну художню кінокартину «Іловайськ 2014. Батальйон» українського виробництва, приурочену до Дня пам’яті захисників України. Цей фільм режисера Івана Тимченка (сценарій Михайла Бриниха й Тараса Констанчука) розкриває трагічні події російсько-української війни на Донбасі, що сталися в липні-серпні 2014 року.

Студенти були в захваті від фільму, бо він створений на основі реальних подій, у ньому звучать імена справжніх учасників боїв, а деякі з героїв того часу (як Тарас Констанчук, Бішут) грають самих себе. У бесідах та обговореннях під час онлайн виховних годин студенти розповідали, що фільм дивилися, не відриваючи поглядів від екрану. «Особисто я вірю у краще в людях. Вірю в те, що завжди можливе розкаяння, пробачення, спокутування, усвідомлення своїх помилок», – зазначив студент 4-го курсу.
Фільм «Іловайськ 2014. Батальйон» надав можливість всім присутнім нагадати події, які відбувалися на Донбасі того часу, та вшанувати пам’ять загиблих героїв. Їхні імена уже назавжди вкарбовані в серцях українців, а пам’ять нагадуватиме про їхні відвагу, мужність і самопожертву в ім’я свободи. Ми ними пишаємося. Ми їх пам’ятаємо. І завжди будемо пам’ятати!

За матеріалами факультету

фізико-математичної, комп’ютерної

та технологічної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print