Перше засідання Робочої групи з координації субпроєкту у рамках реалізації Проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

У 2020 році БДПУ став учасником Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та залучив 26 млн грн грантових коштів від Європейського інвестиційного банку для капітального ремонту гуртожитку № 1 (вул. Університетська, 35).  2 лютого в конференц залі головного корпусу БДПУ відбулося перше засідання Робочої групи з координації субпроєкту в рамках реалізації Проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

Провідний фахівець з інноваційної діяльності Антон Сердюченко, відповідальний за реалізацію плану соціального менеджменту, проінформував колег про поточний стан реалізації субпроєкту. На засіданні обрали голову, заступників робочої групи, розглянули важливі питання щодо погодження Плану соціального менеджменту, а також затвердили моніторингову групу і спеціалістів з роботи з пропозиціями та скаргами, екологічного та соціального моніторингу реалізації субпроєкту, зі зв’язків із громадськістю та зацікавленими сторонами.

«Реалізація цієї угоди передбачає низку заходів, які ми маємо вчиняти відповідно до умов співпраці, – зазначив голова Робочої групи, ректор університету, професор Ігор Богданов. – Філософія нашої діяльності – це максимальна відкритість!».

Світлана Литовченко, завідувачка навчальної лабораторії телерадіожурналістики БДПУ

Фото: Микита Кіров, студклуб


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print