Перше засідання у розширеному складі

Минулого четверга на кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства відбулося перше цього навчального року засідання студентського наукового гуртка «Secret history» у розширеному складі, роботу якого присвячено поглибленому вивченню сучасного світового літературного процесу. До складу гуртка увійшли такі студенти: Ілля Кращенко (2ГМЛА), Анастасія Сало (2АМЛ), Анастасія Козлова, Ксенія Ніколаєнко та Олена Роговік (3ГМЛА), Олександра Холецька (3УМЛ), Тетяна Помазан та Альона Чернишенко (4ГМЛА), Тетяна Гагара та Яна Коваленко (М1УМЛ), Дарʼя Сластьонова (М2АМЛ). Керівник наукового гуртка – к.ф.н., доцентка кафедри Ольга Боговін.

Перше засідання присвятили обговоренню тематики та планів наукових робіт, які готуються до участі у міжнародних та всеукраїнських конкурсах: Т. Гагари «Національні архетипи у ліричних текстах українських дарк-вейв музикантів», Т. Помазан «Дослідження постмодерних рис в опері Пертту Ківілааксо “Індиго”», А. Козлової «Трансформація традиційного образу Елейн із Астолата в англійській літературі та живописі кінця ХІХ – ХХ століть».

Засідання відбулося он-лайн на платформі Zoom у дружній невимушеній атмосфері. Студенти ставили запитання, робили зауваження і правки, вибудовували концепцію та стратегію дослідження. Зокрема, Д. Сластьонова, виходячи із позицій системності, внесла ряд стратегічних правок до проєктів наукових робіт. Т. Гагара наголосила на необхідності чіткіших вихідних позицій теоретичного підґрунтя дослідження Т. Помазан. Загалом усі члени гуртка зауважили новизну запропонованої тематики, цікаві обʼєкти та безумовну актуальність робіт.

Наступне засідання заплановано на грудень 2021 року. Запрошуємо всіх бажаючих!

Ольга БОГОВІН


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print