Під час круглого столу…

У рамках проведення декади технологічної та енергетичної освіти на кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій доценти Юлія Бєлова, Юрій Єфименко та Дмитро Вертипорох організували роботу круглого столу під назвою «Сучасні проблеми енергозберігаючих технологій Приазов’я».

У палких дебатах та обговоренні актуальної проблеми щодо збереження, відтворення та перспектив пошуку альтернативних витоків енергії брали участь студенти першого, другого та третього курсів спеціальностей «Трудове та технологічне навчання», «Енергетика» та «Фізика». Під час проходження заходу студенти та  викладачі розглянули теоретичні можливості вже існуючих технологій із збереження енергій, обговорили статистичні данні щодо використання цих технологій у енергетиці Приазов’я, розглянули проекти втілення використання альтернативної енергетики у Бердянську та Бердянському районі.

Особлива увага в обговоренні належала можливостям використання саме сонячної, вітряної та біоенергетики у Приазов’ї, як найдоступніших видів енергії. На думку учасників круглого столу, саме для їх розробок та втілення в економіку та енергетику регіону треба зосередити сили на місцевому та державному рівнях.

Студенти, які показали свою зацікавленість, обізнаність та виявили професійні знання  з обговорюваних питань під час круглого столу були нагороджені грамотами за активну участь у роботі круглого столу та актуальні доповіді.

Найяскравішими стали доповіді студентів: Петриковець Євгенія (група 2Т) з темою «Напрямки використання олійних культур в біоенергетичній галузі», Тільки Антон (група 2Т) з темою «Атомна енергетика України», Псьол Анастасія (група 2Т) з темою «Альтернатива електролампочці: міф чи реальність», Попов Микита (група 2Е) з темою «Використання сонячних колекторів у системах обігріву приміщень», Тиховод Катерина з темою «Комплексна освітня платформа проектної діяльності у сфері енергоефективності», Іванченко Андрій (група 3Е) з темою «Сонячна енергетика Запорізької області», Іванова Ярослава та Леонова Катерина (група М1ФІ) з темою «Енергетика фізичного вакууму», Тищенко Євген (група М1ФІ) з темою «Планета Земля як теплова машина».

Бажаємо успіхів юним науковцям у пошуку нових ідей з питань енергозбереження та альтернативних джерел енергії та втілення у життя їх наукових розробок!

Юлія Бєлова,

доцент кафедри ПОТНТ
Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print